PO ČEM VŽDYCKY TOUŽIL RUPERT GRINT?

16. prosince 2010 v 19:49 |  Rupert Grint <3
STARS: Po čem vždycky toužil Rupert Grint? - foto
Na první část posledního dílu série o čarodějnickém učni z Bradavic, Harry Potter a relikvie smrti můžeš právě teď zajít do kina. My jsme vyzpovídali Harryho nejlepšího kámoše Rona Weasleyho...
Ten se přiznal, že od malička toužil stát se hercem. "Nedokážu si představit, že bych pracoval někde v kanceláři. Jsem kreativní a potřebuju něco tvořit. Před kamerou vytvářím nové postavy a situace. Je to báječné," říká Rupert.

"Kdybych nevyhrál konkurz do HP, určitě bych se věnoval malování," prásknul na sebe herec s tím, že ke kreslení využívá všechny možné techniky: "Rád kreslím jen tužkou, ale nebráním se ani barvám nebo úhlu."

Díky sérii filmů o Harry Potterovi se oblíbená činnost filmového Rona přesunula až na druhou kolej: "Malování je úžasné, ale herectví je lepší. Takže z malování je teď moje hobby."Stejně jako golf, který Rupert hraje nejraději proti kolegům z HP.

"Poprvé jsem se hrál golf s mým tátou a několika jeho přáteli, když jsem se o tom zmínil na natáčení, ozvali se dvojčata James a Oliver Phelpsovi, že hrají také. Je to úžasný relax, vítězit nad jinými herci," zasmál se nakonec Rupert.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
         ©Copyright 
             2011
online