Tom Felton-,,Láká mě Praha''

16. prosince 2010 v 19:00 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  Tom Felton

TOM FELTON

STAR: Tom Felton: "Mám strach z podpatků!" - fotoProtivný zákeřňák z Harryho Pottera Tom Felton (23) ti na sebe práskne dost věcí ze svého tajeného soukromí. A proč to dělá? Protože je to super, krásný, milý a chytrý kluk, žádná nafoukaná celina!:-)

Zamilovávám se nosem:

"Možná to bude znít dost komicky, ale moje vysněná holka mi prostě musí vonět. Tím nemyslím žádný nesmyslně předražený parfém, ale její vlastní, osobitou vůni. Když mi hezky voní, moje srdíčko má dotyčná už téměř jistý!"

Chci do Prahy!: 

"Každý, kdo byl v Čechách, básní o Praze. Matka měst, nejkrásnější hlavní město Evropy a tak dále. Většinou když někde pracovně cestuju, tak se stejně nikam nepodívám, po památkách a tak, ale Prahu určo plánuju. Moc mě láká, podle fotek vypadá fakt krásně!"

Nesnáším vysoképodpatky:

"Hodně klukům se na holkách líbí vysoké podpatky, mně to připadá strašný! Vypadají nepohodlně a nepůsobí na mě vůbec sexy. Naopak - hrozně mě děsí!"

Jsem rád zlej kluk:

"Je daleko lepší hrát toho zlého. Jako Draco jsem si užíval hlavně ve druhém díle Harry Potter a tajemná komnata! Je tam ta scéna, ve které se utkají v souboji u dlouhého stolu ve velké hale Harry a Draco. Líbí se mi hrát nějakou povahu, která je totálně jiná, než jsem ve skutečnosti já."

a další otázky v časopise BRAVO GIRLS č.26...;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
         ©Copyright 
             2011
online