Březen 2011

Harry Potter a Vězen z Azkabanu dnes na Markíze!!

19. března 2011 v 10:00 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  Bradavice a vše kolem!
Dnes v 15:35 odvysílá slovenská televize Markíza třetí pokračování Harryho Pottera z názvem
Harry Potter a Vězen z Azkabanu natočen v roce 2OO4 režisérem Alfonsem Cuaronem .
Nalad'te Markízu a nenechte si film ujít!!;)

více informací v celém článku >

Oblečení Hermiony Grangerové z Deathly Hallows part I.

18. března 2011 v 20:22 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  Styl podle...
V tomto článku můžete vidět oblečení ,které na sobě měla Hermiona Grangerová (Emma Watson )
v Harry Potter Relikvie smrti části 1 ,když opouštěla svůj rodinný dům .
tyto informace jsem našla na Dresslikeemma.net .

Hermiony velmi ležérní oblečení v úvodní scéně Deathly Hallows části 1, je velmi elegantní. Má na sobě béžový kabátek, tmavě hnědé rourové džiny džíny a lodičkové boty.Pod sakem měla nasobě rúžový svetřík .


DVD bonus: Harry a Ginny

18. března 2011 v 13:40 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS
ABC Family Harry Potter víkend již ve svém úvodu přinesl kroměprvního pohledu na Relikvie Smrti II i první ze speciálů, které budou tvořit bonusy na DVD / BD Harry Potter a Relikvie Smrti I - pohled na vývoj vztahu Harryho a Ginny.
Videem nás provede Jason Isaacs (Lucius Malfoy) Video je prozatím ve špatné kvalitě .
Překlad v celém článku

PRVNÍ POHLED na Relikvie Smrti II

18. března 2011 v 13:27 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS


Americká televize ABC Family hodinu po půlnoci našeho času přinesla přes reklamní přestávku během filmu Harry Potter a Kámen mudrcůexkluzivní sneak peek - první oficiální video - k připravovanému filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II . Sestřih nabízí průřez dějem závěrečné části s komentářem Daniel a, Ruperta , Emmy , režiséraDavida Yatese i producentů David Heyman a David Barron .

Minutu a půl dlouhé video začíná scénou z Teaser - Voldemortova kletba Avada Kedavra mířenou na Harryho. Nechybí v něm několik dosud neviděných záběrů, mezi které patří ukázky z podzemí kouzelnické Gringottových , útěk draka přes vstupní halu, sliediaci Draco při Komnatě, Ginny a Neville běžící proti proudu studentů prchající z Bradavického hradu, Severus Snape před domem Potterovýchv Godrickovej Dole, harry při Dobbyho hrobě, Smrtijedi v Gringottových ale i mrtvý Fred obklopeno rodinou a další záběry ze závěrečné bitvy .

Daniel v show Regis & Kelly

18. března 2011 v 13:06 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS
Daniel pokračuje v propagaci svého muzikálu Jak uspět ... . Dnes ráno (newyorského času) byl hostem v televizi ABC v relaci Live with Regis and Kelly , kde porovnával New York a Londýn, mluvil o svých filmech, muzikálu, komerčním úspěchu svých projektů, ale také o upírech, zpívání a tancování.Zároveň prozradil, že příští měsíc budou s celým obsazením pracovat i na průvodním CD s populární melodie.


Emma Watson třetí den focení pro Lancôme

17. března 2011 v 17:40 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS
mURI_temp_1e023072.jpgmURI_temp_c05559a4.jpgmURI_temp_f4beca5f.jpgmURI_temp_7393c2b0.jpgmURI_temp_9b6cc978.jpgmURI_temp_79a29f86.jpg
Už třetí den probíhá fotografování a natáčení reklamní kampaně pro světovou značku Lancôme, jejíž hlavní aktérkou se po novém stává herečka Emma Watson. Třetí den opět pózovala v Paříži, pod vedením fotografa Maria Testina. Den byl náročný, a tak Emma musela čelit objektivem i během chladného večera. Na nočních fotkách se objevila i po boku další tváře značky.
Fotografie z třetího dne výroby najdete v -této galerii- . Výsledný produkt kampaně pro vůni Trésor Midnight Rose by měl být zveřejněn někdy během dubna.

Potterovky v Síni slávy CinemaConu

17. března 2011 v 17:33 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS


Tvůrčí tým zodpovědný za přenesení románů JK Rowlingové na filmová plátna získá na konci měsíce ocenění Síně slávy CinamaConu za vzácný a výjimečný přínos kinematografické průmyslu . Slavnostní ceremonie CinemaCon Big Screen Achievement Awards ( Ceny CinemaConu za úspěchy na velkém plátně ) se bude konat 31. března 2011 v Las Vegas. Širokou rodinu tvůrců potterovek bude zastupovat a cenu jejich jménem převezme producent David Heyman .

Mitch Neuhauser , výkonný ředitel CinemaConu, se na margo tohoto ocenění vyjádřil:

" Jelikož Harry Potter je nejziskovějším filmovou sérií v dějinách kinematografie, nedokázali jsme si představit vzrušující nebo přijatelnější způsob, jak uvést do života tuto speciální cenu, než ji odevzdat David Heyman na počest tohoto neuvěřitelného úspěchu.

Od tehdy jako v roce 2001 přišel do kin první film, z Harryho Pottera se stal celosvětový fenomén, který nemá obdoby. O deset let a sedm velkofilmů později, poté jak tato série zabavila a nadchla diváky všech generací po celém světě, přichází toto léto její poslední kapitola, ale její dědictví v dějinách filmu bude žít navěky. "
zdroj: priori-incantatem.sk

Nová oficiální fotka z Relikvií Smrti II

17. března 2011 v 17:27 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS
Od dnešního dne se pomalu rozjíždí informační kampaň propagující nejočekávanější film tohoto léta: Harry Potter a Relikvie Smrti II . Při této příležitosti jsme se dočkali zveřejnění zcela nové fotky ze závěrečného filmového dílu: Zachycuje hlavního hrdiny, který drží hůlku patřící Dracovi Malfoyovi, na řetězovém přemostění v útrobách Bradavického hradu. Jde zřejmě o místo známé z loňského teaser traileru, kde se Voldemort ptá Harryho proč žije. Fotka je dostupná zatím jen v menším rozlišení. NAJDETE ji ZDE v naší galerii. O zveřejnění kvalitnější verze vás budeme informovat hned jak se objeví.
Kromě toho dnes večer (amerického času) začíná na televizi ABC Family Harry Potter víkend , během kterého bude odvysílány i video s dosud neviděnými záběry s připravovaného potterovské pokračování. Video má po odvysílání zveřejnit na internetu i samotná filmová společnost Warner Bros. Pictures . Na Priori Incantatem by se mohlo objevit nejdříve zítra ráno. Rozhodně si to nenechte ujít!

priori-incantatem.sk

Oblékni se jako správná Zmijozelačka!

16. března 2011 v 16:34 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  Zmijozel

Pohodlný zmijozelský set

Legíny Topshop
Mrkni na další !;)

Nové fotky Emmy Watson z kampaně pro Lancôme

16. března 2011 v 14:16 | Hp-harry-potter-hp.blog.cz - Adminky =) |  NEWS
29981367.jpg29981494.jpg29981476.jpg29981452.jpg29981403.jpg29981489.jpg
Další fotky ze dne ,kdy se Emma Watson znovu zůčastnila fotografování kampaně,
pro celosvětovou značku Lancôme v Paříží můžete vidět -této galerii- ..
         ©Copyright 
             2011
online